JANE PUUDUTAB

Käed- Intuitiivne puudutus

Võtan vastu oma õrnuse ja kutse seda maailmaga jagada. Minu hääl ja käed, silmad ja puhas olemus on minu tööriistad, millega tulin sellele maailmale kingituseks, jagama armastust ja õrnust. 
Hing on viinud mind õppima kosmeetilist näomassaaži ja Access Bars tehnikat, kuid tänaseks olen aru saanud, et minu puudutus on intuitiivne. Puudutus, mis toob kohale praegusesse hetke, ühendab lahti muredest ja tervendab neid kohti, mis on vajanud armastuse puudutust, kuid pole seda saanud. Minu puudutus on silitav, hoidev, kohal siin ja praegu.

Avan Sinuga selle uue tee ja väe. Vastu võttes end, tean et saan luua ruumi, kus ka Sinul avaneb portaal enda vastuvõtmiseks.  

 

 

 

Kuna alles alustan sellel teekonnal, siis tasu on annetuspõhine.

Huvi korral kirjuga info@janevogt.com või helista 5332 1260

Hääl ja hingelaul

Võttes vastu oma hääle, võtan vastu ma ennast. Läbi minu sünnivad hingelood, mis kannavad armastuse sõnumit. Laulan tänuga ka teiste loojate laule, puhudes neisse enda hinge. 

Olen laulnud lapsest peale- kooris, neidude ja segaansamblis, duetti ja ka solistõpet saanud. Suuremalt pühendusin laulmisele aga peale lahutust juba 2018 aastal, kui läksin eraõpetaja juurde. Aitäh Pilvi Karu!!!

Hetkel ma ennast ei saada ja julgen laulda muusikalise saateta. Näen, et seal on palju kingitusi- kõik on ehe ja päris ja toob kohale. Millegi eest ei ole peitu pugeda. 

Kitarr on ostetud ja ootab, millal tunnen ära endas teda sõrmitsema hakata. 

Helisemise tasu kokkuleppel

Kui tunned, et soovid oma sündmusele mind kutsuda laulma või kooslooma, siis võta julgelt ühendust info@janevogt.com või telefonil 53321260

Võta ühendust selle kontaktivormi kaudu

Scroll to Top